top
logo

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Nowości
OGŁOSZENIE
Wpisany przez admin   
Czwartek, 06 Kwiecień 2017 18:21

Dni  13, 14, 18, 21 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Siedliskach jest dniem wolnym  od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Rodzice, którzy chcą aby Ich dziecko objąć w tym dniu zajęciami opiekuńczymi prosimy o złożenie deklaracji w terminie do 7 kwietnia   2017r. do godziny 10.00.

Oświadczenie pobierz

 
Spektakl teatralny „Księga Dżungli”
Wpisany przez admin   
Czwartek, 06 Kwiecień 2017 16:48
28 marca uczniowie klas I-III i dzieci z przedszkola wyjechali do Tarnowa na spektakl pt. „Księga Dżungli”. Sztuka prezentowana przez wrocławski teatr „Pan Teatr” zachwyciła doskonałą grą aktorską, pięknymi kostiumami, scenografią, efektami specjalnymi oraz muzyką. „Księga Dżungli” to historia chłopca, który wychowywany jest przez rodzinę wilków i towarzyszących mu przyjaciół: mądrego niedźwiedzia Baloo i nieustraszoną panterę Bagheera. Ci nieustannie ratują Mowgliego z opresji oraz uczą wyciągać wnioski. To opowieść o prawdziwej przyjaźni, odwadze i umiejętności przebaczania. Mądry, pięknie wyreżyserowany spektakl bardzo się podobał wymagającej i szczerej widowni jaką są dzieci. Nam, nauczycielom po raz kolejny było miło stwierdzić, że uczniowie naszej szkoły doskonale wiedzą jak kulturalnie zachować się w tetrze. Jestem przekonana, że wszyscy przyjemnie i pożytecznie spędzili czas.
 
XVI Gminny Konkurs Ortograficzny
Wpisany przez admin   
Środa, 05 Kwiecień 2017 18:08

Dnia 31 marca 2017 r. w Szkole  Podstawowej im. Batalionu AK “Barbara” w Lubaszowej , odbył się  XVI Gminny Konkurs Ortograficzny. Miło nam  poinformować , że w  kategorii klas IV-VI trzecie miejsce zdobyła  Julia Cygnar – uczennica klasy piątej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Finał konkursu plastycznego w Siedliskach!
Wpisany przez admin   
Środa, 05 Kwiecień 2017 09:17

Filia biblioteki w Siedliskach corocznie organizuje dla najmłodszych konkurs plastyczny. Tym razem dzieci miały za zadanie narysować ulubionego bohatera z przeczytanej książki. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w środę 22 marca w Zespole Szkół w Siedliskach. A oto laureaci konkursu „Mój przyjaciel ze świata bajki”. W kategorii do lat 4: pierwsze miejsce otrzymał Hubert Chaim, drugie Amelia Krawczyk oraz wyróżnienia Jakub Osika i Milena Górska. W kategorii do lat 5: pierwsze miejsce zajął Krzysztof Bałut, drugie Karol Kordela, trzecie na równi Wojciech Bałut oraz Bartosz Wałaszek, wyróżnienia: Lilianna Gieracka, Alicja Szymańska i Amelia Łątka. W kategorii do lat 6: pierwsze miejsce otrzymał Miłosz Rejkowicz, drugie Laura Molczyk, trzecie Zuzanna Sikora. Natomiast wyróżnienie otrzymali Magdalena Gacek i Jakub Ryś.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim, którzy chętnie przyłączyli się do naszej zabawy z książką. Każdy uczestnik otrzymał mały upominek zachęcający do czytania książek i odwiedzania biblioteki.

 

 
Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018
Wpisany przez admin   
Piątek, 31 Marzec 2017 18:07
WNIOSEK O PRZYJĘCIE do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Siedliskach na rok szkolny  2017/2018 pobierz
WNIOSEK O PRZYJĘCIE do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Siedliskach na rok szkolny  2017/2018 pobierz
KARTA ZGŁOSZENIA do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Siedliskach na rok szkolny  2017/2018 pobierz
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »


bottom
Copyright © 2018 Zespół Szkół w Siedliskach